









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, beépíthető lámpatest. Alkalmas a lépcsők és a környező falak diszkrét megvilágítására. Beépített infravörös mozgásérzékelőt és alkonykapcsolót tartalmaz. A színhőmérséklet beállítható (meleg fehér - semleges fehér - hideg fehér) a lámpatest hátoldalán található kapcsolóval. Érzékelő hatótávolsága: max. 3 m. Működési idő: 15 s. Érzékelési szög: 60°. Beépítési furat átmérője: 60 mm. Alkonykapcsoló: 0 - 20 lx. Az 1/OFF/2 kapcsolóval a következő módok állíthatók be: MÓD 1 - az azonos módra állított lámpatestek csoportos kapcsolása. MÓD OFF - ebben a módban minden lámpatest önállóan működik. MÓD 2 - az azonos módra állított lámpatestek csoportos kapcsolása. KP 68 szerelődobozba történő beépítésre alkalmas (a doboz nem tartozék).
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Szerelési lyuk | 53 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 75 lm |
| Típus | Lépcsőház világítás/Orientációs lámpa |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 38 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Előszoba/Lépcsőház |
| Szerelési mélység | 40 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | WALL Greenlux |
| Gyártó | Greenlux |

Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Szolár, műanyag
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron