




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri használatra készült LED reflektor. Magas, IP65-ös védettség biztosítja a por és víz elleni védelmet. Beépített PIR mozgásérzékelővel és alkonyatkapcsolóval rendelkezik. Érzékelési szög: 120°. Érzékelő hatótávolsága: 2 - 8 m. Világítási idő: 12 mp - 5 perc. Alkonyatkapcsoló érzékenysége: 10 - 1000 lx. Működési hőmérséklet: -10 és +40 °C között. Ajánlott telepítési magasság: 1,8 - 2,5 m. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1700 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Gyártó | MAXLED |

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, bronz, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás