
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dekoratív napelemes fényfüzér, amely kiválóan alkalmas kertek hangulatos díszítésére. Egyedülálló kültéri dekoráció. A lámpa IP67-es védettséggel rendelkezik, amely védelmet nyújt a fröccsenő víz ellen. Alacsony fényereje miatt dekorációs világításként használható. Napelemmel működik. Sötétedéskor automatikusan bekapcsol. 8 világítási mód (az állandó fénytől a villogó és hullámzó effektekig). LED-ek száma: 50. Fény színe: meleg fehér. Gömb átmérője: 2,3 cm. Üzemidő: 8 óra. Akkumulátor: 1 x Ni-MH 500 mAh (a csomag tartalmazza). Mechanikus ON/OFF kapcsoló közvetlenül a lámpatesten.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Szín | Sárga |
| Anyag | Műanyag |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP67 |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Szolár technológia |
| Feszültség | 1,2 V |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 500 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | SOLAR SmartLED, CHAIN SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron