






Méretek 86×45×54 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 571 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bézs Fém: Fa utánzat Méretek Szék szélessége: 45 cm Ülés szélessége: 44,5 cm Szék mélysége: 54 cm Ülés mélysége: 39,5 cm Magasság: 86,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Szétszerelt állapotban szállítjuk. A semleges színek kiváló alapot nyújtanak minden enteriőrhöz. Ha semleges tónusokat keverünk egy hangsúlyos színnel, tökéletesen könnyed tér jön létre. Merítsen ihletet a skandináv országokból, ahol a finom színeket természetes anyagokkal kombinálják. A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, emellett teljesen funkcionálisak és praktikusak. A világosbézs bársony étkezőszék Libra az étkező díszévé válik. Egészítse ki a széket egy világos, fából készült asztallal. Az étkezőben válassza a visszafogott kiegészítőket, amelyek hasznosak. Válasszon len függesztett kaspókat, amelyekbe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket helyezhet.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |

86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×44×52 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva