


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az asztal anyaga Bútorlap: kézműves tölgy A tábla felső oldala PVC furnérral borított MDF: fekete Asztal méretei Hossza: 120 cm Szélesség: 80 cm Magasság: 75 cm A hosszú oldal lábai közötti távolság: 97 cm A rövid oldal lábai közötti távolság: 56 cm Lemezvastagság: 18 mm Kialakítás A fekete és a fa dekor modern kombinációja Kényelmes étkezés 4 fő részére Szilárd és stabil felépítés Vízálló felületkezelés Bontott állapotban szállítjuk Az olyan értékek fejlesztése, mint a minőség, a precizitás és a mértékletesség a belső térben, kifizetődő. A szépséget az egyszerűségben találja meg, ez kétszer olyan gyakran érvényes a skandináv stílusban. A skandináv országok ihlette kifinomult dizájn könnyedséget, energiát és légiességet visz a térbe. A finom színpaletta optikailag nagyítja és világosabbá teszi a teret. A belső terek funkcionalitásukkal és tisztaságukkal tűnnek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, nyitott teret hoznak létre, tele fénnyel és harmóniával. A Mado 120 x 80 cm-es étkezőasztal méreteinek köszönhetően kisebb helyiségekbe is alkalmas. A fekete szín és a kézműves tölgyfa dekor kombinációja modern elemet ad, és minden étkezőt hangulatossá tesz. Ne féljen kombinálni merészebb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel. Hogyan válasszunk étkezőasztalt? Nem érdemes alábecsülni az étkezőasztal kiválasztását. Ez egy olyan hely, ahol időt tölthet együtt családjával és barátaival . Emiatt elegendő kényelemre és térre van szükség. Olvassa el a teljes cikket
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa, Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Hossz | 120 cm |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Anyag | Bútorlap |
| Lábak formája | Négy láb |
| Méret | Kicsi |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
Felhasználói értékelések
Nem túl stabil .
Vártnak megfelelő
Összeszerelési útmutató nem elég egyértelmű
Összeszerelési útmutató gyenge
Mellékletek:
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém lábakkal, matt, egy lábbal
Raktáron
76×60×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Ovális, magasság, diófa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×60×60 cm, tölgyfa, négyzet alakú
Kiszállítás 1 hét múlva
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
73×70×70 cm, fenyő, matt
RaktáronIngyenes szállítás
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban

78×68×68 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Fém lábakkal, matt, bükkfa
Elérhető 11 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, 6-személyes, matt
Raktáron
77×90×160-240 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, tölgyfa, magasság
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
78×68×68 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva