












Méretek 140×250 cm
Válassz 2 üzlet közül:
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Szürkészöld Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fémgyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 250 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Termék színe | Zöld, Szürke |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Fém gyűrűk |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 250 cm, 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron