























Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Sötétkék Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fém karika belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítős függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Kémiailag nem tisztítható Szárítógépben szárítás tilos Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcsfontosságú elemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a privát szférát, és eleganciát vagy meghitt légkört adhatnak a belső térnek. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret vagy melegséget és kényelmet teremthetnek. Akár praktikus sötétítő függönyöket keres, akár könnyű, légies változatokat, mindig az otthonának összstílusával összhangban kell lenniük.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Csomagolás | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Súly | 1 kg |

101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, modern stílusú
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron