


















Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Világosszürke Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 270 cm A fém karika belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig Függönyök mint a belső tér kulcselemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkcionalitásában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánszférát, és hozzáadhatják a belső térhez az eleganciát vagy meghitt atmoszférát. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag nagyíthatják a teret vagy meleg és kényelmes érzést adhatnak neki. Akár praktikus sötétítő függönyöket keres, akár könnyed, légies változatokat, mindig illeszkedniük kell otthona összesített stílusához.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Típus | Voile |
| Függöny alj | Egyenes |
| Ablak mérete | Francia ablak |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Anyag | Poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Minta | Egyszínű |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Csomagolás | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Súly | 1,2 kg |

101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron




Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, hálószobába, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
140×183 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
300×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva