



















Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Fehér Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Kovás gyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben fényzáró függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcselemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a szoba megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a privát szférát, és hozzáadhatnak a belső térhez eleganciát vagy meghitt atmoszférát. A megfelelően kiválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Akár praktikus fényzáró függönyöket, akár könnyű, légies változatokat keresünk, mindig illeszkedniük kell otthonuk általános stílusához.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Típus | Voile |
| Függöny alj | Egyenes |
| Ablak mérete | Francia ablak |
| Szín | Fehér |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Anyag | Poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Minta | Egyszínű |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Csomagolás | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Súly | 0,72 kg |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron



Kész, hálószobába, egyenes
Raktáron

Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, egyenes, francia ablakra
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
140×183 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, voile
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Kész, voile, egyenes
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva