








Méretek 86×45×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Krémszín Fém: Bézs - fa dekor Méretek Szélesség: 45 cm Ülőszélesség: 44,5 cm Mélység: 55 cm Ülőmélység: 40 cm Magasság: 86 cm Ülőmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtálló design finom steppelésekkel Erős fém lábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Fogadjon visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőben a örökzöld növények, színes alátétek és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek fényt biztosítanak a rövid napokon is. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Egyszerű steppelés és bézs lábak hangolják össze az asztallal, amely fémelemekkel rendelkezik. Különböző színű székek egyetlen asztalnál nagyszerűen mutatnak. Ne féljen a változásoktól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |

86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
75×51×52 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva