
Zöld bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürkésbarna bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürke bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Türkiz bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, jobbos, szövet, alacsony háttámlás
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürkésbarna bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürke bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Zöld bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Türkiz bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Zöld bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürkésbarna bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürke bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, jobbos, szövet, alacsony háttámlás
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Türkiz bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft
Türkiz bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Méretek 70×256×158 cm
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 513 390 Ft
- 2026. 05. 08. - 513 390 Ft
- 2026. 04. 29. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 24. - 513 392 Ft
- 2026. 04. 21. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 513 392 Ft
- 2026. 04. 15. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 513 392 Ft
- 2026. 03. 28. - 603 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 561 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 477 692 Ft
- 2026. 03. 16. - 561 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 454 742 Ft
- 2026. 02. 15. - 427 992 Ft
- 2026. 02. 14. - 454 742 Ft
- 2026. 01. 16. - 454 740 Ft
- 2025. 11. 25. - 406 590 Ft
- 2025. 11. 05. - 427 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Bonami Selection márka Cube sarokkanapéja modern formával és lekerekített kialakítással rendelkezik. Elegáns megjelenését a bársony kárpitozás emeli ki. Strukturált formája és nagyvonalú arányai miatt a belső tér feltűnő bútorává válik.
Méretek
| Szélesség: | 256 cm |
|---|---|
| Mélység: | 158 cm |
| Magasság: | 70 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Türkizkék |
| Sarok típus | Balos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Háttámla párnák | Rögzített |
| Kárpit jellemzői | Csökkentett gyúlékonyság/háziállatbarát |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 30 cm |
| Karfa magassága | 70 cm |
| Ülés szélessége | 192 cm |
| Ülésmélység | 62 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 2.5 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 125 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 96 cm |
| Terhelhetőség | 295 kg |
| Súly | 160 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Cube |
| Sarok és forma | Bal oldali/heverő résszel |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Forgácslemez |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 100000 martindale |
| Szövetminta | Elastron Paris Turquoise |
| Kárpitozás anyaga | Bársony |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

FREDO sarokkanapé, jobb oldali, kinyitható Sötétkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Pop türkiz kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
ASTRA3 Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ALEX Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
ASTRA2 Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/krém
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
DROP Kinyitható sarokkanapé Zöld/fekete
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
MODO4 Kinyitható sarokkanapé Türkizkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
TOMI Háromszemélyes kinyitható sarokkanapé Kék/fekete
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
HOMCOM L-alakú sarokkanapé 192 cm (3 személyes) fordítható chaiselong, kordbársony kárpit, kompakt sarokkanapé kis terekhez, nappali, sötétszürke | Ao
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
PARIS Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Petrolkék sarokkanapé SMART COSARO, kétoldalas + 2 párna INGYEN
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
PETR Kinyitható sarokkanapé Krém/szürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ERIS Kinyitható sarokkanapé Fekete/sötétkék
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
KING Kinyitható sarokkanapé Fekete/kék
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
FELIX Kinyitható sarokkanapé Türkizkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
ROLO Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/zöld
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
SAMI Kinyitható sarokkanapé Krém/világosbarna
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
BODZO Kinyitható sarokkanapé Krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
FREDO baloldali fekvőgarnitúra Fekete/bézs
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
GUSTO Kinyitható sarokkanapé Piros/fekete
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
ASTRA1 Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Türkiz kordbársony kinyitható sarokkanapé (variálható) Tori – Bonami Selection
80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
Lutario Mini jobb oldali sarokkanapé ágyneműfunkcióval - sötétszürke Venice 2021 vízlepergető szövet
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Keno Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
MODO2 Kinyitható sarokkanapé Sárga
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Világosszürke sarokkanapé (bal sarok) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cm, balos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
HOMCOM Sarokkanapé L-alakú Kanapé Poliészter Kárpitozással Reversibilis Fotelrésszel és 3 Párnával a Nappaliba 180 kg Terhelhetőséggel 186x130x84 cm B
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
MONDI Kinyitható sarokkanapé Szürke/sötétbarna
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Catini Arvika sarok ülőgarnitúra - szürke
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
ARO Kinyitható sarokkanapé Fekete/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
GEST Kinyitható sarokkanapé Sárga
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Obi fekete falilámpa, ø 15 cm - SULION
Modern stílusú, skandináv stílusú

Zöld függőlámpa üveg búrával ø 22 cm Adar – Bloomingville
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér buklé puff Colma – House Nordic
36×41×35 cm, skandináv stílusú, lábak nélkül
Elérhető 4 webáruházban

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként










