
Közepes keménységű hab matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
200×200 cm, felfekvés elleni, hab, közepesen kemény
-15 %283 637 Ft
333 690 Ft

Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab, közepesen kemény
-15 %157 320 Ft
185 090 Ft

Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
140×200 cm, felfekvés elleni, hab, közepesen kemény
-15 %210 622 Ft
247 790 Ft

Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cm, felfekvés elleni, hab, közepesen kemény
-15 %192 262 Ft
226 190 Ft
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
Méretek 160×200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 15. - 192 262 Ft
- 2026. 03. 29. - 226 190 Ft
- 2026. 03. 24. - 210 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 179 342 Ft
- 2026. 03. 16. - 210 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 179 342 Ft
- 2026. 02. 16. - 210 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 179 342 Ft
- 2026. 02. 12. - 210 990 Ft
- 2026. 01. 16. - 183 561 Ft
- 2025. 10. 18. - 168 790 Ft
- 2025. 10. 02. - 179 340 Ft
- 2025. 07. 30. - 210 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 181 451 Ft
- 2025. 07. 15. - 210 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 181 451 Ft
- 2025. 06. 20. - 210 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 175 122 Ft
- 2025. 06. 07. - 210 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 181 451 Ft
- 2025. 05. 16. - 179 340 Ft
- 2025. 05. 09. - 187 780 Ft
- 2025. 05. 04. - 210 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Smooth Vibe matrac a közepesen merev HR (hideg) hab és a visco memóriahab kombinációjával kiegyensúlyozott kényelmet biztosít. A visco memóriahab oldala fokozott gerinctartást és könnyű, komfortérzetet csökkentő hatást biztosít. Ennek eredményeként segít egyenletesen elosztani a testnyomást, és javítja a kényelmet a hosszan tartó alvás során. A közepesen merev HR-hab másik oldala viszont rugalmasságot és rugalmasságot biztosít. A mag belsejében egy okos szellőzőrésekből álló rendszer található, amely természetes hőszabályozást biztosít, és segít megelőzni a visco haboknál gyakran előforduló túlmelegedést. A matracot egy erős, nagy grammsúlyú huzatba csomagolták, amely még jobb nedvesség-elvezetést biztosít, és segít fenntartani a kényelmes környezetet az éjszaka folyamán. Jó tudni: A matrac vákuumcsomagolásban érkezik, ezért fontos, hogy használat előtt csomagold ki, és legalább 24 órán át sima felületen hagyd kifektetve. Az optimális állapot megőrzése érdekében a kézhezvételtől számított egy héten belül ki kell csomagolni, és rendszeresen meg kell forgatni az ágyon. A matrac méretei +/- 2 cm-es tartományon belül eltérhetnek.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Töltet | HR habszivacs, Memória habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Felfekvés elleni | Igen |
| Keménység | Közepesen kemény |
| Teherbírás | 120 kg-ig |
| Szín | Fehér |
| Memórihab sűrűsége | 40 kg/m³ |
| Hd hab sűrűség | 35 kg/m³ |
| Származási hely | CZ |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágyrács típusa | Állítható ágyrácshoz alkalmas/léces ágyrácshoz alkalmas/rögzített ágyrácshoz alkalmas |
| Matrac szállításának módja | Tekercselt |
| Matrac magmagassága | 16 cm |
| Vastagság | 21 cm |
| Matrac kialakítása | Párok számára/időseknek |
| Alvási pozíció | Háton/váltakozó helyzetekben/hason/oldalon |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 26 kg |
| Méret | 160x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Matrac tulajdonságai | Zónás/antiallergén/levehető huzat |
| Matrac típusa | Hab |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Töltőanyag | Hideghab/memóriahab |
| Kollekció | Smooth Vibe |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 320 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
RaktáronIngyenes szállítás
EMI Aloe Vera Comfort matrac, 85x195
85×195 cm, hab, ortopéd
RaktáronIngyenes szállítás
EMI Comfort Bamboo matrac, 85x195
85×195 cm, hab, bambusz
RaktáronIngyenes szállítás
EMI Ekonomik 10 matrac, 85x195
85×195 cm, hab, ortopéd
Ingyenes szállítás
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
RaktáronIngyenes szállítás
Kemény-közepes keménységű kétoldalas hab matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
EMI Memory Extra matrac, 80x190
80×190 cm, hab, memória habszivacsos
RaktáronIngyenes szállítás
Hab matrac 90x200 cm – RELAX
90×200 cm, hab, puha
Raktáron
Juskys Habmatrac - 180x200 cm
Hab, puha, HR habszivacsos
Raktáron
Saturn Dormisan matrac, 80x195
Ortopéd, természetes anyagú
Ingyenes szállítás
Juskys Matrac - 120x200 cm
Hab, puha, HR habszivacsos
Raktáron
EMI Lavender Memory matrac, 80x190
80×190 cm, hab, memória habszivacsos
Ingyenes szállítás
PIZA összecsukható habszivacs matrac világos ekrü
Hab, PUR habszivacsos, levehető huzattal
Raktáron
EMI Zero Silver Matrac, 90x200
90×200 cm, hab, kétoldalas
RaktáronIngyenes szállítás
EMI 4 cm vastag huzat nélküli memóriahab felületi matrac, 85x195 cm
85×195 cm, hab, memória habszivacsos
Ingyenes szállítás
Kemény-közepes keménységű kétoldalas hab matrac 160x200 cm Cashmere Premier – Moonia
160×200 cm, hab, kemény
RaktáronIngyenes szállítás
Green Future Konforta Matrac 160x200 cm, félkemény, szuper ortopéd, 19 cm, anatómiai, antiallergén, mosható huzattal, kétoldalas
160×200 cm, hab, ortopéd

Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Gyermek matrac EASYSOFT 8 cm 80x160 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Gyermek matrac EASYSOFT 8 cm 80x160 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
8×80×160 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Bedora Coconut Polar Jeans Matrac 180x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, memóriahabos, kókusz, anatómikus, 22 cm, levehető, antiallergén huzattal
80×200 cm, hab, latex

Bedora Merino Confort Free Air Matrac 180x200 cm, félkemény, anatómikus, 18 cm, téli/nyári oldal
80×200 cm, hab, ortopéd

Bedora Eco iSomn Matrac Csomag 140x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, 17 cm, anatómiai, Aloe Verával kezelt, antiallergén huzat
140×200 cm, ortopéd, aloe vera

Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Bedora Vitality Matrac 160x200 cm + Lavanda Therapy Fedőmatrac, félkemény, ortopéd, 7 zónás, 20 cm, levehető antiallergén fedőmatrachuzattal
160×200 cm, hab, latex

Bedora Bamboo Arctic Gel Memory 4 in 1 Confort Matrac, 140x200 cm, kemény/félkemény/puha, ortopéd, memóriahabos, 21 cm, antiallergén huzattal
140×200 cm, hab, ortopéd

Viktus Bodyguard Memory Pocket iSomn Matrac 140x200 cm, közepes, ortopéd, memóriahabos, táskarugós, 30 cm, antiallergén, levehető, mosható huzattal
140×200 cm, hab, rugós

REMIA hab matrac 20 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×120×200 cm, hab, aloe vera

Bedora Silver Memory Matrac Csomag, 160x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, memóriahabos, 18 cm, antiallergén huzattal
160×200 cm, hab, ortopéd

EMI OrtoSleep rugós matrac 90x200
90×200 cm, hab, rugós
RaktáronIngyenes szállítás
Bedora Fitt Matrac 160x200, félkemény/kemény, ortopéd, 15 cm, antiallergén huzattal
160×200 cm, hab, ortopéd

Green Future Perugia Organic Cotton Pocket Memory ortopéd matrac 160x200 cm, 7 zónás, táskarugós, memóriahabos, közepes, 30 cm, anatómikus, antiallergén huzattal
160×200 cm, hab, rugós
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron








