
Zöld bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürkésbarna bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürke bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Türkiz bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, jobbos, szövet, alacsony háttámlás
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürkésbarna bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürke bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Zöld bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Türkiz bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Zöld bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürkésbarna bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürke bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, jobbos, szövet, alacsony háttámlás
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Türkiz bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft
Szürke bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Méretek 70×256×158 cm
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 513 390 Ft
- 2026. 05. 08. - 513 390 Ft
- 2026. 04. 29. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 24. - 513 392 Ft
- 2026. 04. 21. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 513 392 Ft
- 2026. 04. 15. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 513 392 Ft
- 2026. 03. 28. - 603 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 561 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 477 692 Ft
- 2026. 03. 16. - 561 990 Ft
- 2026. 03. 06. - 454 742 Ft
- 2026. 01. 16. - 454 740 Ft
- 2025. 12. 05. - 454 742 Ft
- 2025. 11. 05. - 427 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Bonami Selection márka Cube sarokkanapéja modern formával és lekerekített kialakítással rendelkezik. Elegáns megjelenését a bársony kárpitozás emeli ki. Strukturált formája és nagyvonalú arányai miatt a belső tér feltűnő bútorává válik.
Méretek
| Szélesség: | 256 cm |
|---|---|
| Mélység: | 158 cm |
| Magasság: | 70 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Háttámla párnák | Rögzített |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Kárpit jellemzői | Háziállatbarát/csökkentett gyúlékonyság |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 30 cm |
| Karfa magassága | 70 cm |
| Ülés szélessége | 192 cm |
| Ülésmélység | 62 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 2.5 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 125 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 96 cm |
| Terhelhetőség | 295 kg |
| Súly | 160 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Cube |
| Sarok és forma | Heverő résszel/bal oldali |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Forgácslemez |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 100000 martindale |
| Szövetminta | Elastron Paris Anthracite |
| Kárpitozás anyaga | Bársony |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

FREDO sarokkanapé, jobb oldali, kinyitható Világosszürke
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
SAMI Kinyitható sarokkanapé Világosszürke/krém
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
HUBI Kinyitható sarokkanapé Ezüst/fekete
Ágyazható, modern stílusú, fa
Raktáron
INTARI Kinyitható sarokkanapé Világosszürke
Ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
ZENA krémszínű kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
FELIX Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
PETR Kinyitható sarokkanapé Szürke/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ALEX Kinyitható sarokkanapé Világosszürke
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
MATT Kinyitható sarokkanapé Világosszürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Scandic Lagom L bézs kinyitható kanapé, jobb oldalas - Miuform
90×242×202 cm, ágyazható, jobbos

Világosszürke kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Faro kerti sarokkanapé
Raktáron
MODO2 Kinyitható sarokkanapé Rózsaszín
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Átkonfigurálható Sarokkanapé 3 Személyre, Ülőbútor a Nappaliba, Világosszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krém színű kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
TOMI Háromszemélyes kinyitható sarokkanapé Krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Kaelle ágyazható ottomános kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
MODO4 Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
PANORAMO Kinyitható sarokkanapé Szürke
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
Bézs kordbársony kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cm, ágyazható, balos
Raktáron
TOKYO Kinyitható sarokkanapé Világosszürke
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
MONDI Kinyitható sarokkanapé Krém
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
DORIS Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Taza 3,5 személyes kanapé, puffal, balos
Szövet
Raktáron
Pop világosszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
Raktáron
Clifton 2 személyes ottomános kanapé, jobbos
Ágyazható, jobbos, kétszemélyes
Raktáron
Summer sarokkanapé
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
Keno Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ASTRA1 Kinyitható sarokkanapé Világosbarna/sötétbarna
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ARO Kinyitható sarokkanapé Világosszürke/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Clifton 2 személyes ottomános kanapé, balos
Ágyazható, balos, kétszemélyes
Raktáron
GEST Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Obi fekete falilámpa, ø 15 cm - SULION
Modern stílusú, skandináv stílusú

Zöld függőlámpa üveg búrával ø 22 cm Adar – Bloomingville
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron









