
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 200x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény, HR habszivacsos
-15 %209 857 Ft
246 890 Ft

Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény, HR habszivacsos
-15 %117 887 Ft
138 690 Ft

Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
180×200 cm, ortopéd, közepesen kemény, HR habszivacsos
-15 %209 432 Ft
246 390 Ft

Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény, HR habszivacsos
-15 %170 332 Ft
200 390 Ft

Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
160×200 cm, ortopéd, közepesen kemény, HR habszivacsos
-15 %180 362 Ft
212 190 Ft
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
Méretek 160×200 cm
Variáns kiválasztása:Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 180 362 Ft
- 2026. 05. 15. - 180 362 Ft
- 2026. 05. 13. - 212 190 Ft
- 2025. 11. 05. - 157 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 167 440 Ft
- 2025. 07. 30. - 196 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 169 411 Ft
- 2025. 07. 15. - 196 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 169 411 Ft
- 2025. 06. 20. - 196 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 163 502 Ft
- 2025. 06. 07. - 196 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 169 411 Ft
- 2025. 05. 16. - 167 440 Ft
- 2025. 05. 09. - 175 320 Ft
- 2025. 05. 04. - 196 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Memory Luna matrac a táskarugók szilárd alátámasztását a memória- és hideghab kényelmes rétegével egyesíti. Ennek eredménye egy olyan matrac, amely adaptív zónázással alkalmazkodik a test minden rezdüléséhez, stabil alátámasztást és szellőzést biztosít. A memóriahab felső rétege reagál a testhőre és a nyomásra, és csökkenti a vállak, a hát és a csípő feszültségét. Gyengéd ütésgátló hatásának köszönhetően ideális a felfekvések megelőzésére. A hideghab alapréteg a szükséges keménységet és levegőt biztosítja. A táskarugók kiváló testtámaszt nyújtanak. Mivel minden egyes rugó önállóan reagál, jobb súlyelosztást biztosít, és minimalizálja a mozgásátvitelt. Ideális a párok számára, akik ezzel a matraccal pihentetőbb és kényelmesebb alvást élvezhetnek. Az oldalsó perforációk jobb légáramlást biztosítanak, ami jelentősen növeli a szellőzési képességeket. A rugókkal együtt a matrac megakadályozza a nedvesség és a penész kialakulását, és hozzájárul a higiénikus és friss alvási környezethez. A matrac huzata levehető, és ezüsttartalmának köszönhetően hipoallergén és antibakteriális. Hőszabályozó tulajdonságai hozzájárulnak az alvás közbeni állandó testhőmérséklet fenntartásához. Elnyeli a felesleges hőt, így megakadályozza a túlmelegedést és az izzadást. A hideg hónapokban viszont megakadályozza a hőveszteséget. A matracot Csehországban gyártják, vákuumcsomagolt és OEKO-TEX® tanúsítvánnyal rendelkezik. Jó tudni: A matrac vákuumcsomagolásban érkezik, ezért fontos, hogy használat előtt csomagold ki, és legalább 24 órán át sima felületen hagyd kifektetve. Az optimális állapot megőrzése érdekében a kézhezvételtől számított egy héten belül ki kell csomagolni, és rendszeresen meg kell forgatni az ágyon. A matrac méretei +/- 2 cm-es tartományon belül eltérhetnek.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Töltet | HR habszivacs, Memória habszivacs |
|---|---|
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Keménység | Közepesen kemény |
| Teherbírás | 120 kg-ig |
| Szín | Fehér |
| Hideg hab sűrűsége | 33 kg/m³ |
| Memórihab sűrűsége | 40 kg/m³ |
| Származási hely | CZ |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágyrács típusa | Léces ágyrácshoz alkalmas |
| Matrac szállításának módja | Tekercselt |
| Matrac magmagassága | 12.5 cm |
| Vastagság | 21 cm |
| Matrac kialakítása | Párok számára |
| Alvási pozíció | Váltakozó helyzetekben/oldalon/háton/hason |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 30 kg |
| Méret | 160x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Matrac tulajdonságai | Hőszabályozó/zónás/antiallergén/levehető huzat |
| Matrac típusa | Rugós |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Töltőanyag | Hideghab/táskarúgók/memóriahab |
| Kollekció | Memory Luna |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 320 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Közepes keménységű hab matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
EMI Aloe Vera Comfort matrac, 85x195
85×195 cm, hab, ortopéd
RaktáronIngyenes szállítás
EMI Comfort Bamboo matrac, 85x195
85×195 cm, hab, bambusz
RaktáronIngyenes szállítás
EMI Ekonomik 10 matrac, 85x195
85×195 cm, hab, ortopéd
Ingyenes szállítás
Kemény-közepes keménységű kétoldalas hab matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, hab, ortopéd
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
RaktáronIngyenes szállítás
EMI Memory Extra matrac, 80x190
80×190 cm, hab, memória habszivacsos
RaktáronIngyenes szállítás
Juskys Habmatrac - 180x200 cm
Hab, puha, HR habszivacsos
Raktáron
Saturn Dormisan matrac, 80x195
Ortopéd, természetes anyagú
Ingyenes szállítás
Juskys Matrac - 120x200 cm
Hab, puha, HR habszivacsos
Raktáron
EMI Lavender Memory matrac, 80x190
80×190 cm, hab, memória habszivacsos
Ingyenes szállítás
PIZA összecsukható habszivacs matrac világos ekrü
Hab, PUR habszivacsos, levehető huzattal
Raktáron
EMI Zero Silver Matrac, 90x200
90×200 cm, hab, kétoldalas
RaktáronIngyenes szállítás
EMI 4 cm vastag huzat nélküli memóriahab felületi matrac, 85x195 cm
85×195 cm, hab, memória habszivacsos
Ingyenes szállítás
Kemény-közepes keménységű kétoldalas hab matrac 160x200 cm Cashmere Premier – Moonia
160×200 cm, hab, kemény
RaktáronIngyenes szállítás
Green Future Konforta Matrac 160x200 cm, félkemény, szuper ortopéd, 19 cm, anatómiai, antiallergén, mosható huzattal, kétoldalas
160×200 cm, hab, ortopéd

Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
140×200 cm, kemény, ortopéd
Raktáron
Gyermek matrac EASYSOFT 8 cm 80x160 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Gyermek matrac EASYSOFT 8 cm 80x160 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
8×80×160 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Bedora Coconut Polar Jeans Matrac 180x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, memóriahabos, kókusz, anatómikus, 22 cm, levehető, antiallergén huzattal
80×200 cm, hab, latex

Bedora Merino Confort Free Air Matrac 180x200 cm, félkemény, anatómikus, 18 cm, téli/nyári oldal
80×200 cm, hab, ortopéd

Bedora Eco iSomn Matrac Csomag 140x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, 17 cm, anatómiai, Aloe Verával kezelt, antiallergén huzat
140×200 cm, ortopéd, aloe vera

Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Bedora Vitality Matrac 160x200 cm + Lavanda Therapy Fedőmatrac, félkemény, ortopéd, 7 zónás, 20 cm, levehető antiallergén fedőmatrachuzattal
160×200 cm, hab, latex

Bedora Bamboo Arctic Gel Memory 4 in 1 Confort Matrac, 140x200 cm, kemény/félkemény/puha, ortopéd, memóriahabos, 21 cm, antiallergén huzattal
140×200 cm, hab, ortopéd

Viktus Bodyguard Memory Pocket iSomn Matrac 140x200 cm, közepes, ortopéd, memóriahabos, táskarugós, 30 cm, antiallergén, levehető, mosható huzattal
140×200 cm, hab, rugós

REMIA hab matrac 20 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×120×200 cm, hab, aloe vera

Bedora Silver Memory Matrac Csomag, 160x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, memóriahabos, 18 cm, antiallergén huzattal
160×200 cm, hab, ortopéd

EMI OrtoSleep rugós matrac 90x200
90×200 cm, hab, rugós
RaktáronIngyenes szállítás
Bedora Fitt Matrac 160x200, félkemény/kemény, ortopéd, 15 cm, antiallergén huzattal
160×200 cm, hab, ortopéd

Green Future Perugia Organic Cotton Pocket Memory ortopéd matrac 160x200 cm, 7 zónás, táskarugós, memóriahabos, közepes, 30 cm, anatómikus, antiallergén huzattal
160×200 cm, hab, rugós

Bedora Fitt Kamilla Kókusz Matrac, 140x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, 24 cm, anatómiai, antiallergén huzat
140×200 cm, hab, ortopéd
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Gyerek szőnyeg 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Kiwi függő fedőtartó - Metaltex
42×23 cm, álló, fém
Raktáron








