
Zöld bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürkésbarna bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Krémszínű bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürke bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Türkiz bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, jobbos, szövet, alacsony háttámlás
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürkésbarna bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Szürke bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Zöld bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Türkiz bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos, szövet
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Terrakotta színű bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Zöld bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürkésbarna bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft

Szürke bársony sarokkanapé (jobb oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, jobbos, szövet, alacsony háttámlás
-15 %513 390 Ft
603 990 Ft

Türkiz bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
-15 %355 540 Ft
418 290 Ft
Zöld bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
Méretek 70×256×158 cm
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 513 390 Ft
- 2026. 05. 08. - 513 390 Ft
- 2026. 04. 29. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 24. - 513 392 Ft
- 2026. 04. 21. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 513 392 Ft
- 2026. 04. 15. - 603 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 513 392 Ft
- 2026. 03. 28. - 603 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 561 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 477 692 Ft
- 2026. 03. 16. - 561 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 454 742 Ft
- 2026. 02. 15. - 427 992 Ft
- 2026. 02. 14. - 454 742 Ft
- 2026. 01. 16. - 454 740 Ft
- 2025. 11. 25. - 406 590 Ft
- 2025. 11. 05. - 427 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Bonami Selection márka Cube sarokkanapéja modern formával és lekerekített kialakítással rendelkezik. Elegáns megjelenését a bársony kárpitozás emeli ki. Strukturált formája és nagyvonalú arányai miatt a belső tér feltűnő bútorává válik.
Méretek
| Szélesség: | 256 cm |
|---|---|
| Mélység: | 158 cm |
| Magasság: | 70 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Sarok típus | Balos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Háttámla párnák | Rögzített |
| Kárpit jellemzői | Csökkentett gyúlékonyság/háziállatbarát |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 30 cm |
| Karfa magassága | 70 cm |
| Ülés szélessége | 192 cm |
| Ülésmélység | 62 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 2.5 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 125 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 96 cm |
| Terhelhetőség | 295 kg |
| Súly | 160 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Cube |
| Sarok és forma | Bal oldali/heverő résszel |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Forgácslemez |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 100000 martindale |
| Szövetminta | Elastron Paris Green |
| Kárpitozás anyaga | Bársony |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

FREDO sarokkanapé, jobb oldali, kinyitható Zöld
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
KING Kinyitható sarokkanapé Zöld/világosszürke
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Pop türkiz kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
MODO4 Kinyitható sarokkanapé Türkizkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
SAMI Kinyitható sarokkanapé Krém/világosszürke
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
ROLO Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/zöld
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
PETR Kinyitható sarokkanapé Krém/szürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
MODO2 Kinyitható sarokkanapé Sárga
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
FREDO baloldali fekvőgarnitúra Fekete/bézs
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ALEX Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
DROP Kinyitható sarokkanapé Zöld/fekete
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
ZENA világosszürke kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
ZENA világosszürke kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
GEST Kinyitható sarokkanapé Menta
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
TOMI Háromszemélyes kinyitható sarokkanapé Kék/fekete
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ASTRA3 Kinyitható sarokkanapé Sötétbarna/bézs
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Lutario Mini jobb oldali sarokkanapé ágyneműfunkcióval - sötétszürke Venice 2021 vízlepergető szövet
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
AKCIÓ Bézs kihúzható sarokkanapé CAVELO, kétoldalas II. osztályú
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
ERIS Kinyitható sarokkanapé Krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
MODO Kinyitható sarokkanapé Sárga
Ágyazható, fa, mindennapi alváshoz
Raktáron
HOMCOM Sarokkanapé L-alakú Kanapé Poliészter Kárpitozással Reversibilis Fotelrésszel és 3 Párnával a Nappaliba 180 kg Terhelhetőséggel 186x130x84 cm B
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
MODO3 Kinyitható sarokkanapé Türkizkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
MONDI Kinyitható sarokkanapé Fekete
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
MIMI Kinyitható sarokkanapé Menta/fekete
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
HOMCOM L-alakú sarokkanapé 192 cm (3 személyes) fordítható chaiselong, kordbársony kárpit, kompakt sarokkanapé kis terekhez, nappali, sötétszürke | Ao
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
INTARI Kinyitható sarokkanapé Kék
Ágyazható
Raktáron
ASTRA2 Kinyitható sarokkanapé Barna/bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Rózsaszín összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Világosszürke sarokkanapé (bal sarok) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cm, balos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Obi fekete falilámpa, ø 15 cm - SULION
Modern stílusú, skandináv stílusú

Zöld függőlámpa üveg búrával ø 22 cm Adar – Bloomingville
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér buklé puff Colma – House Nordic
36×41×35 cm, skandináv stílusú, lábak nélkül
Elérhető 4 webáruházban

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként










