





Méretek 73×200×141 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 200 cm-ig Szín: Rózsaszín Sarok variáció: Univerzális sarok Kárpit: KRONOS 27 A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: velúr szövet Ülés kialakítása: Rugalmas hab Kopásállóság (Martindale teszt): 50 000 A kanapé méretei Szélesség: 200 cm Mélység: 141 cm Magasság: 73 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülésmélység: 72 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm Felszerelés Tárolóhely: Igen Ágyfunkció: Igen A párnákat tartalmazza a csomag Szétszerelt állapotban szállítjuk. Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Kronos Sametový a jemný povrch s krátkým vlasem a Kronos szövetet a velúr anyagok közé sorolják. Kellemes tapintású textil, amelyet finom fényvisszaverődés és árnyékolt hatás jellemez. A Kronos a kárpitozásban, mint kárpitanyag alkalmazott, ami az erős fényállóságának köszönhető. A természetes fény hatása alatt a színek lényegesen nem változnak. Javasolt speciális kárpittisztító szerekkel tisztítani. 100% poliészterből készült, közepes sűrűségű, 270 g/m2 súllyal. Az alkalmazott szövetek fontos paramétere azok szilárdsága és kopásállósága, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a szövet bizonyos ciklusszám után kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyag 50.000 ciklussal rendelkezik. A háztartásokban használt szokásos anyagok körülbelül 20.000 ciklusig bírják.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 141 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Kanapé alvófelület | 200 x 140 cm |
| Ülésmagasság | 37 cm |

Ágyazható, jobbos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, állítható
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, állítható
Raktáron
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×256×158 cm, modern stílusú, balos

Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Balos, szövet, állítható
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Balos, rusztikus, szövet
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, jobbos, állítható
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
Ágyazható, jobbos, állítható
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, ágyneműtartós, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron