








Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Piros Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Lepedő: 90 x 200 cm Kialakítás Különleges bevonatú 100% poliészterből készült Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi ártalmatlanságot igazoló tanúsítványnak Az ágynemű cipzáras és nem igényel vasalást A lepedő gumis, feszülős A lepedő nem gyűrődik Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje alapján) A szett csomagja a következőket tartalmazza: 1 db takaró 140 x 200 cm 1 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 90 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes |
| Termék színe | Piros |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Csillagok, Karácsonyi, Szarvas |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern, Rusztikus |
| Évszak | Tél |
| Lepedő mérete | 90 x 200 cm |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Flanel, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Fa, szövet, otthoni

200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron