








Méretek 86×45×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Krém Fém: Bézs - fa dekor Méretek Szélesség: 45 cm Ülés szélessége: 44,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 40 cm Magasság: 86 cm Ülőmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló design finom steppelésekkel Szilárd fémlábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk A stílus egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. A skandináv étkező nagyszerű kiegészítői az örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső térnél elengedhetetlenek a nagy ablakok és a világítás, amelyek rövid napokon is biztosítják a fényt. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Egyszerű steppelés és bézs lábak harmonizálnak az asztallal, amelynek fém elemei vannak. Kiválóan mutatnak különböző színű székek egy asztalnál. Ne félj a változástól. Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Krém |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |

86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
75×51×52 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron