




Méretek 40×60 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Bonami Essentials puha és lélegző párnája ideális partner a megfelelő éjszakai pihenéshez. Az antiallergén mikroszálas töltőanyagnak köszönhetően a párna tökéletesen felszívja a nedvességet, és könnyen tisztítható.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| Töltőanyag sűrűsége | 1042 g/m² |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Súly | 0.6 kg |
| Hosszúság | 40 cm |
| Párna mérete | 40x60 |
| Kollekció | Stitched |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Mikroszál |
| Sűrűség | 82 g/m² |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosógépben mosható/szárítógépbe alkalmas/száraztisztítás/mosás 60°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Bonami Essentials |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Jó anyagú párna és olyan mint a képen. Az egyetlen dolog ami nem tetszik benne, hogy a közepén a töltet hamar összecsomósodik és mindig vissza kell igazgatni pár fordulás után.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A párna vékony, ahogyan az a kisgyermekek számára megfelelő.
Pontosan megfelelő alacsony párna egy 3-4 éves gyermek számára. Azonban néhány használat után úgy érzem, hogy a párna töltete rázáskor nem oszlik el egyenletesen.
Kiváló és minőségi anyag. Ilyen alacsony árért alacsonyabb minőséget vártam. Nagy elégedettség 🙂🙏
Aki szeret hason aludni, mint ên is, és nem kedveli a vastag párnákat, ez a legjobb!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
60×60 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Poliészter töltetű, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, tollas, pamut
Raktáron
Pamut, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Poliészter töltetű, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron

Anatómiai, memóriahabos, hipoallergén
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
40×60 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Állványok
Raktáron
Porcelán
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Konyhába, üveg, egyszínű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
180×200 cm
Raktáron