



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Tömeg: 135 g/m² Szín Világos szürke Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb két hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Nem szükséges vasalni az ágyneműt Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműhuzatot alaposan mossa ki Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és zárva Használjon az anyagnak és az ágyneműhuzat színének megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Vasalja kifordítva, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően Ágyneműhuzat 140 × 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 × 200 cm | 1 db párnahuzat 70 × 90 cm Miért válassza a muszlin ágyneműhuzatot A muszlin ágyneműhuzat 100% pamutból rendkívül könnyű, légies és kellemes tapintású, ideális a nyári hónapokra és egész évben tartó kényelemhez. Nyitott szálkötés biztosítja a magas légáteresztést és a gyors száradást. Finomsága miatt érzékeny bőrre is alkalmas, nem igényel vasalást, és minden mosással egyre puhábbá válik. Természetesen gyűrött megjelenése szépen illeszkedik a skandináv, boho és természetes stílusú belső terekhez. Ideális azok számára, akik a praktikusságot, eleganciát és kényelmet szeretnék egyben összekapcsolni.
| Anyag | Pamut, Muszlin |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Skandináv, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |

Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, francia, 100% poliészter
Raktáron

Krepp, csíkos, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
140×200 cm, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, kétszemélyes, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron