











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textil jellemzője a finomság, a melegség és a formastabilitás. Kiemelkedik kellemes textúrájával, lágyságával, és ráadásul nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a gyengéd simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál Önnek lett kitalálva. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Kék Sárga Rózsaszín Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponként egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműhuzatot külön, mindig kifordítva és begombolva mossa Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Csomag tartalma a választott variációnak megfelelően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 80 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Szatén ágyneműhuzat Pamut ágyneműhuzat 6 részes ágynemű
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Természet, Állatok, Húsvéti |
| Ágynemű stílusa | Gyermek, Modern |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Évszak | Egész éves, Tavasz |
| Termék színe | Színes |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Virágos, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, virágos, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron