









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 16 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpatest. Színhőmérséklet-váltás lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül ismételten megnyomja (3 másodpercen belül), a lámpa a következő üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkához). 6000K – Hideg fehér fény (világos, energizáló fény, alkalmas a koncentrációhoz). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10% teljesítmény). A beállított színhőmérséklet (CCT memória funkció) helyes elmentéséhez kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt fényszínt legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor a legutóbb választott fényszín megmarad. Ha a lámpát a kikapcsolást követő 30 másodperc letelte előtt újra bekapcsolja, a fényszín megváltozik (módváltás). Univerzális kompatibilitás – működik hagyományos fali kapcsolóval. Egyszerű vezérlés – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2772 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | POOL Brilagi, POOL 40x40 Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron

Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás