




Méretek 79×61×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 448 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: Bársonyszövet Lábak: Lakkozott acél (fekete) Szín Világosszürke Méretek Szélesség: 61 cm Ülésszélesség: 40-45 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 42,5 cm Magasság: 79 cm Ülésmagasság: 48 cm Támla magassága: 34 cm Karfák magassága: 26 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 7,7 kg Kialakítás Időtálló varrott dizájn kiváló ergonomiával kombinálva Könnyen karbantartható - a bársonyszövet ellenáll a kosznak Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szállítás szétszerelt állapotban - egyszerű összeszerelés Bársony étkezőfotelek elegáns és kényelmes megoldást nyújtanak minden étkezőbe vagy konyha sarokba. A bársony puha felülete luxus hatást kelt látásra és érintésre egyaránt, míg a lágy kárpitozás és ergonomikus forma kényelmet biztosít még hosszabb ülés esetén is. Ez a fotel típus nemcsak praktikus bútordarab, hanem kifejezett design elem is, amely első pillantásra megragadja a figyelmet. Tökéletesen illik mind a mindennapi étkezésekhez mind alkalmankénti vendéglátáshoz.
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 42,5 cm |
| Ülésszélesség | 40-45 cm |
| A háttámla magassága | 34 cm |
| Kartámasz magassága | 26 cm |

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott

79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva

Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Retró
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, diófa
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×53×54 cm
Ingyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
81×51×55 cm, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
Fa, kárpitozott, sonoma tölgyfa
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva