









Méretek 76×46×53 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 145 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műbőr: Fekete Lakkozott acél: Fekete Méretek Szélesség: 46 cm Magasság: 76,5 cm Mélység: 53 cm Ülőfelület magassága: 49,5 cm Ülőfelület mélysége: 34 cm Ülőfelület szélessége: 45 cm Teherbírás: 110 kg Tömeg: kb. 3,5 kg Kialakítás Ergonomikusan formált ülés Beltéri használatra Szétszerelt állapotban szállítjuk Modern szék stílusos és kényelmes belső térhez A modern Étkezőszék MANGO műbőrből fekete lábakkal, fekete ideális egyszerű kialakítás, kényelem és praktikum kombinációját nyújtja mindennapi használatra. Az ülőfelület ergonomikus formázással és finom varrással biztosít kényelmet, míg a műbőr huzat kellemes tapintású és könnyen karbantartható. Az erős fém lábak stabilitást és hosszú élettartamot garantálnak, így a szék mind a háztartások, mind a kereskedelmi terek számára megfelelő.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr |
| Anyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Súly | 3,5 kg |
| Ülésmélység | 34 cm |

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban

82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75-84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva