






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyos szövet: Sötétszürke Fém: Fekete Méretek Ülés szélessége: 44,5 cm Ülés mélysége: 39,5 cm Teljes mélység: 54 cm Magasság: 86,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Háttámla magassága: 42 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg A semleges színek kiváló alapot jelentenek minden belső térhez. Semleges tónusok keverésével egy markáns színnel tökéletesen könnyed teret hozhatunk létre. Merítsen inspirációt a skandináv országokból, amelyek lágy színeket kombinálnak természetes anyagokkal . A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, és teljesen funkcionálisak, praktikusak. Az sötétszürke bársony étkezőszék LIBRA fekete lábakkal a nappali dísze lesz. Egészítse ki a széket egy világos, faasztallal . Az étkezőben válasszon visszafogott kiegészítőket, amelyek hasznosak. Ne feledkezzen meg a lenvászon függő virágtartókról sem, amelybe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket ültethet. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Szín | Fekete |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Súly | 4 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
Felhasználói értékelések
Szuper kényelmes
Könnyen összeszerelhető
Olyan mint a képen
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kartámasszal, forgó, tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott

87×44×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú

Modern stílusú, kárpitozott, fém

74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, modern stílusú, kárpitozott

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
76×56×55 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron