










Méretek 79×61×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 50 744 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: Bársonyszövet Lábak: Krómozott acél (ezüst) Szín Világosszürke Ezüst Méretek Szélesség: 61 cm Ülőfelület szélessége: 40-45 cm Mélység: 55 cm Ülőfelület mélysége: 42,5 cm Magasság: 79 cm Ülőfelület magassága: 48 cm Támaszhát magassága: 34 cm Kartámasz magassága: 26 cm Teherbírás: 110 kg Önsúly: 7,7 kg Kialakítás Időtlen tűzött dizájn kiváló ergonómiával kombinálva Könnyen karbantartható - a bársony szövet ellenáll a szennyeződéseknek Ideális a nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársonyos étkezőszékek elegáns és kényelmes megoldást nyújtanak minden étkező vagy konyhasarok számára. A bársony puha felülete luxus megjelenésű és tapintású, míg a puha párnázottság és ergonomikus forma kényelmet biztosít még hosszabb ülés esetén is. Ez a típusú szék nemcsak praktikus bútordarab, hanem figyelemfelkeltő dizájnelem is, amely magával ragadja a tekintetet. Kiváló választás mindennapi étkezésekhez és alkalmankénti összejövetelekhez is.
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 42,5 cm |
| Ülésszélesség | 40-45 cm |
| A háttámla magassága | 34 cm |
| Kartámasz magassága | 26 cm |
| Súly | 7,7 kg |

79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú

79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú

79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron