



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszálas Szín Színes Méret 100 x 180 cm Kialakítás Gyorsan száradó anyag Hipoallergén és bőrbarát Mosás max. 40 °C-on A hosszan tartó puhaság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni Nyári kényelem maximális fokon Élvezze a nyarat teljes mértékben a strandtörölközővel, amely nemcsak kényelmet, hanem stílust is biztosít. Gyorsan száradó és puha anyagának köszönhetően ideális választás a vízparti pihenéshez, piknikhez vagy utazáshoz. Könnyű és összecsukható , bármelyik táskába elfér, és készen áll arra, hogy bárhová elkísérje. Élénk színei és modern dizájnja örömet hoz minden nap, amit a szabadban tölt. Legyen akár a strandon, a medencénél vagy a parkban, ez a törölköző gyorsan a kedvenc nyári társává válik. Inspirálódjon tovább Strandtörölköző Fürdőlepedők Törölközők és fürdőlepedők Fürdőszoba Bella fürdőlepedők Gyermek licencelt fürdőlepedők
| Szélesség: | 100 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Strandtörölközők | Igen |
| Anyag | Mikroplüss |
| Méret | 100 x 180 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Termék színe | Színes |
| Anyaga | Mikroszál |
| Súly | 0,4 kg |

70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 1 hét múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron