



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Huzat anyaga Felületi anyag: 100% poliészter - mikroszálas Aloe Verával Grammsúly: 200 gsm Töltet súlya: 1100 g Párna töltete 100% PU zúzott memóriahab Méret 50 x 70 cm Jellemzők Levehető huzat Rögzítés: Cipzár Mosás: Legalább 2x évente 40 °C-on Centrifugálás alacsony fordulatszámon Nem szárítható gépben Inspirálódjon tovább Párnák Paplan és párna Hálószoba Párna belső Paplanok Gyermek paplanok és párnák
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Töltet | Memóriahab |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Anatómiai |
| Rögzítés | Cipzár |
| Felszín anyaga | 100% poliészter, Aloe vera |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Anatómiai | Igen |
| Használat | Egész éves |
| A párna hossza | 70 cm |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| A párna szélessége | 50 cm |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 2 nap alatt
Tiptop
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A beígért memóris hab helyett szivacs volt a töltet, ami többféle színben és méretben volt.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Nem kaptam meg a rendelésrmet
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén, szabálytalan formájú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×75 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, tollas, pamut
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos, hipoallergén
Raktáron
60×50 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron

Memóriahabos, hipoallergén, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, téglalap alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron