





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Aigostar B.V. márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Hideg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2200 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK02 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | CEILING Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |
Felhasználói értékelések
Szépen világít, műanyagból készült, így nagyon könnyű.



Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Raktáron
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás