










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dimmelhető modern mennyezeti lámpa. Alkalmas nappali és hálószoba megvilágítására egyaránt. Könnyen vezérelhető távirányítóval (a csomag része). A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és fény színének változtatását kínálja RGB + W (3000 - 6500 K) tartományban. Éjszakai fény funkció és időzítő. Memória funkció – a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. A lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Funkció | RGB/Távirányító/LED technológia |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Series | HEIDA Brilliant, UP Brilliant |
| Gyártó | Brilliant |



Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, szélesség, magasság
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, kristály, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Átmérő, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron