



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Funkció | LED technológia |
|---|---|
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A teljes fényáram | 2600 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | KERN Polux, DAREK Polux |
| Gyártó | Polux |
Felhasználói értékelések
A lámpa nagyon szép.

Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Műanyag, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Fém
Raktáron


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron


Műanyag, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron


Fém, műanyag
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás




Fém
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás