


Méretek 90×136×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Bézs - Linea 3 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 136 cm Ülésmélység: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülésmagasság: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonosabbá otthonát skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a legköltséghatékonyabb megoldás a pihenősarok kialakítására otthonában. A kanapék nemcsak a nappali domináns bútordarabjai, hanem irodákban vagy gyerekszobákban is megállják a helyüket. Az összhatást fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és pihenjen.
| Szélesség: | 136 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal

90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, skandináv stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva

Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
71×217×98 cm, szövet, háromszemélyes
Ingyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Lábakkal, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, állítható
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva