

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Krém - Linea 1 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 136 cm Ülőfelület mélysége: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülőfelület magassága: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonát hangulatossá kanapékkal a skandináv stílus jegyében. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak a kis lakásokba, mivel helyet takarítanak meg. Ezek a pihenőzóna legköltséghatékonyabb megoldásai a lakásban. A kanapék nemcsak a nappalikban dominálnak, hanem irodákban vagy gyerekszobákban is megfelelőek. Az összhatást a kanapé kellemes tapintású felülete teszi teljessé. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy tipikusan bordázott kordbársony. Engedje, hogy elkényeztessék, és pihenjen.
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Méretek | 136 x 75 x 90 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet

Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
80×215×103 cm, alacsony háttámlás
Raktáron
Ágyazható, szövet, párnákkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, rusztikus, fa
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Modern stílusú, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
71×217×98 cm, szövet, háromszemélyes
Ingyenes szállítás
Kétszemélyes, retró, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Lábakkal, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
84×132×82 cm, kétszemélyes, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal
Raktáron

90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva

Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron