










Méretek 75×155×105 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 194 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Két személyes kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Bézs Huzat: POCO 07 A kanapé anyaga A huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Fényes, sima szövet Láb anyaga: Műanyag Hab típusa: T25 hab Ülőfelület típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőfelület mélysége: 64 cm Ülési magasság: 38 cm Láb magassága: 3 cm Fekvőfelület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágyként történő kialakítás: Igen 2 db díszpárnát tartalmaz Tedd otthonosabbá a lakásod skandináv stílusú kanapékkal. A két és három személyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ezek a legköltséghatékonyabb megoldások a pihenőzóna kialakítására az otthonban. A kanapék nemcsak a nappalik fő látványosságai lehetnek, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást a kanapé kellemes tapintású felülete növeli. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan finom kárpitozás vagy a tipikus bordázott kordbársony. Engedd, hogy elkényeztessenek és relaxálj.
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Stílus | Skandináv |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 160 kg |
| Méret | Kétszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé alvófelület | 196 x 125 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |

90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Szövet, állítható, háromszemélyes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron

Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Lábakkal, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Skandináv stílusú, lábakkal, állítható
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, állítható
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
84×147×91 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mindennapi alváshoz, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, mindennapi alváshoz, szövet
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fából
Raktáron