









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Govee Outdoor Pro kültéri okos LED szalagok kertjét igazi dizájn remekké varázsolják. Az RGBICWW technológia egyszerre akár 57 szín megjelenítésére képes, és a fényerősség 1-100% között állítható. RGB - 16 millió szín, a fehér árnyalatai 2700-6500K között, 64 fényjelenet és 4 ritmus alapú zenei mód. Azok, akik több színt kedvelnek, imádni fogják a szegmensenkénti színvezérlés funkciót (fehér LED-ekre nem vonatkozik). Személyre szabhatja a szalag minden szakaszának színét, így egyedi világítást hozhat létre, amely pontosan megfelel az elképzeléseinek, ízlésének és hangulatának. A színek és a fényerő beállítását egyszerűen kezelheti a Govee Home alkalmazáson keresztül (iOS és Android kompatibilis). Hozzáférést kap időzítő funkcióhoz, DIY színekhez, videó módhoz, zene szinkronizációhoz és jelenet módokhoz. Az időzítő segítségével a világítást automatikusan be- és kikapcsolhatja naplemente és napkelte szerint. A beépített mikrofon révén a zene szinkronizálása tökéletes hangulatot teremt a bulikhoz. Az LED szalag alkalmas teraszokra, medence környékére és egyéb kültéri helyekre is. Hangvezérlés lehetséges Siri, Amazon Alexa és Google Assistant segítségével. Egyszerű telepítés 3M ragasztószalaggal. Csatlakozás: Wi-Fi + Bluetooth. Hossz: 10 m. Védettségi fokozat: szalag és vezérlődoboz IP65, adapter IP44. Táplálás hálózati adapterrel. A csomag tartalma: 1x LED szalag, 1x hálózati adapter, rögzítő anyagok.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Áramforrás | Villany |
| Rgb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Dimmelhető mobiltelefonnal |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP65/IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Gyártó | Govee |
Felhasználói értékelések
A szalagnál elegendő kapocs található, amelyek szépen a helyén tartják a szalagot.
Kellően hosszú tápkábel

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás

Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus, fali
Raktáron
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás