








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri dekorációs LED izzósor. Izzók száma: 20 (E27, ST64, 1W, 50 lm). Fény színe: 2700K (meleg fehér). Izzók távolsága egymástól: 50 cm. Megvilágított rész hossza: 10 m. Tápkábel hossza: 0,9 m. A sorok összekapcsolhatók, akár 1500W teljesítményig. Az izzók cserélhetők és eltávolíthatók. Védettségi osztály: IP44 (beltéri és kültéri használatra).
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Fali, Fényfüzérek |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Dugó típusa | E |
| Foglalat | E27 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK04 |
| Sugárzási szög | 220 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Funkció | LED technológia |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak |
| Izzók száma | 20 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | BAJA Kobi, MIMOSA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás