




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Redo márkától származik, raktárunkban van, ára 19590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK02 |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 82 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 650 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Series | VARY Redo, OUT WALL Redo |
| Gyártó | Redo |

Fali, fa
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás