








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa LED-technológiával. A fény színének váltása a lámpán található kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000/4000/6500K.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 3948 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron