









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 665 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | DOUBLERAY Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fa
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, magasság
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
12V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron