




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 14290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Alak | Négyzetes |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,8 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 840 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5,6 W |
| Series | CALPINO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Álló, fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás