






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Belső terekhez alkalmas (IP20). Távvezérlő a csomag része (beleértve az elemeket: 2xAAA). A távirányító segítségével választhatja meg a világítás fényerejét. A színhőmérséklet is változtatható: 3000K-tól 6500K-ig. Memória funkció és éjszakai fény üzemmód. Garancia időtartama: 3 év.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 3900 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Alak | Négyzetes |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Series | PALMAVES Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Fém, okos
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás