Hasonlítsd össze az árakat 18 647 Ft-tól 27 291 Ft-ig 2 webáruházban:
LED állítható mennyezeti lámpa LED/40W/230V 3000K/4000K/6500K + DO
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 18 647 Ft és 27 291 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
LED dimmelhető mennyezeti lámpa távirányítóval (a csomag része).Állítható fény színhőmérséklet: 3000K, 4000K, 6400K. Ezt a színhőmérsékletet a távirányító segítségével változtathatja.Emellett a fényerősség is szabályozható.Beépített időzítővel rendelkezik, amellyel beállíthatja a kikapcsolási időt.A lámpa akár 5 méteres távolságból is vezérelhető.80%-kal alacsonyabb energiafogyasztás a hagyományos izzóval szerelt lámpákhoz képest.Garancia: 3 év.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | 6500 K/3000 K/4000 K |
| Fény színe | Hideg fehér/Meleg fehér/Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Alak | Kerek |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 280 W |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Series | DIMMABLE V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Hasonló termékek

Mennyezeti Lámpa Fekete RONDO TK LIGHTING 4409
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Videx Kira 11 W-os ø170 mm kerek natúr fehér fehér mennyezeti lámpa IP65-ös védettségű beépített mozgásérzékelővel
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED állítható mennyezeti lámpa LED/40W/230V 3000K/4000K/6500K + DO
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Videx 15-30W, 2700-6500K vészhelyzeti mennyezeti lámpa beépített mozgásérzékelővel
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti Lámpa Szürke CLOUD TK LIGHTING 3145
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa arany/réz LED-del - Sun
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Gem általános mennyezeti lámpa
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tracer egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Philips 32610/31/P6 - Hue BEING dimmelhető LED lámpatest LED/27W/230V + távirányító
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - VELVET LED mennyezeti lámpa 24W 230V 3000/4000/6400K krém/arany
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Skön Linnea Liten 24 W-os ø330 mm kerek natúr fehér, fehér-arany színű lámpa, IP20
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Gaia általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Tracer egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rabalux 71382 - LED dimmelhető mennyezeti lámpatest ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Avide álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - VELVET LED mennyezeti lámpa 24W 230V 3000/4000/6400K bézs/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED Mennyezeti lámpa LED/36W/230V á. 50 cm 3000/4000/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Avide álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Gem általános mennyezeti lámpa
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hangvezérelt mennyezeti lámpa 48W
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED Mennyezeti lámpa LED/18W/230V á. 31 cm 3000/4000/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti lámpa ESME 5xE27/15W/230V fekete/tölgy
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Snowball három áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Videx Carmelo fehér mennyezeti lámpa keret, GU10-es foglalattal
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Mennyezeti lámpa MARTI 1xE27/15W/230V bézs/arany
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Avide általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Onia általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Orion - Mennyezeti lámpatest FROST 1xE27/60W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Gaia általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Quad általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa Elin LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa bronz üveggel - Dome
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás





