










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dimmelhető modern mennyezeti lámpa. Alkalmas nappali és hálószoba megvilágítására egyaránt. Könnyen vezérelhető távirányítóval (a csomag része) vagy falikapcsolóval. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást, fényhőmérséklet-változtatást, éjszakai fényt és időzítőt kínál. Memória funkció – a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megmaradnak, amíg nem módosítja azokat. Színhőmérséklet: 3000 - 6500 K. A lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3700 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 255 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | ELLINOR Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

LED, műanyag, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, fém
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás