

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
5 év garancia a LED modulraMagas élettrtam akár 20 évKapcsoló a lámpatesten
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Pultmegvilágító |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Series | LINEAR Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Kiszállítás 2 nap múlva
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás