




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Meleg |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Hely | Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 345 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 5000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | AQUALINE Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
Jó fényerő és gyors szerelés.
Nincs

LED, hideg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
Kiszállítás 2 nap múlva

LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus
Raktáron
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás