





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Alá szerelhető lámpatest energiatakarékos LED fényforrással. Állítható színhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6500K. A színhőmérséklet egyszerűen váltható a lámpatest testén található kapcsolóval. A második kapcsoló a lámpa be- és kikapcsolására szolgál. Közvetlen csatlakozás sorkapocson keresztül.
| Típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Hely | Konyha |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Series | ZSV Top Light, ZSP Top Light |
| Gyártó | Top Light |
Felhasználói értékelések
egyszerű összeszerelés
a fény hőmérsékletének változtathatósága

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás