Hasonlítsd össze az árakat 12 030 Ft-tól 15 790 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Pultmegvilágító érzékelővel LED/2W/5V 4000K 2200 mAh
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 12 030 Ft és 15 790 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 16. - 12 030 Ft
- 2026. 04. 17. - 12 030 Ft
- 2026. 05. 16. - 12 030 Ft
- 2026. 04. 17. - 12 030 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
LED pultvilágítás mozgás- és szürkületi érzékelővel. A PIR érzékelőnek köszönhetően a világítás érintés nélkül bekapcsolható. Szükség esetén a világítás manuálisan is bekapcsolható a lámpa testén található kapcsolóval. Érzékelési tartomány: 120°. Ideális konyhai pultok, öltözők stb. világítására. Érzékelési távolság: 3 - 5 m. A csomag tartalmaz ragasztószalagokat a könnyű telepítéshez.A lámpa beépített 2200 mAh kapacitású lítium akkumulátorral rendelkezik.Töltési idő: 5,5 óra.Világítási idő: 5 - 6 óra.Töltés USB kábellel történik.Belső használatra alkalmas (IP20). Beépített energiatakarékos LED forrás. Garancia: 3 év.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Semleges |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Dugó típusa | USB |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 160 lm |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Stílus | Egyéb |
| Bekötés módja | USB |
| Series | CABINET Phenom, CABINET V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Hasonló termékek

LED Ipari lámpa LED/36W/230V 4000K IP65 120 cm
LED, semleges fényű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED fénycső B6 T8 10W 600mm 3000K nano-plastic
LED, meleg fényű
Raktáron
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED ipari fénycsöves világítás LED/46W/230V IP66
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Zaparkorun Szenzoros LED-lámpa mozgásérzékelővel - 19 cm
LED
Kiszállítás 2 nap múlva
LED Batten 15-20-24W 0,90m 3CCT
LED, hideg fényű
Raktáron
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED
Raktáron
LED FÉNYCSŐ T8 18W 1200MM 4000K 2160LM 120LM/W ALU-PLASTIC
LED, semleges fényű
Raktáron
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
AIGOSTAR LED TRI-PROOF LIGHT 20W 0.6M 4000K 100LM/W IP65
LED, semleges fényű
Raktáron
Brilagi - LUMA LED fénycsöves lámpatest LED/40W/230V 150 cm
LED
Raktáron
Philips 31231/31/P0 - Pult alá szerelhető LED lámpatest LINEAR LED/12W/230V
Raktáron
Linear besüllyeszthető lámpatest
LED, semleges fényű
Raktáron
Osram - TUBEKIT LED pult alatti világítótest LED/8,9W/230V 4000K
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
AIGOSTAR LED TRI-PROOF LIGHT 40W 1.2M 6500K 100LM/W IP65
LED, hideg fényű
Raktáron
AIGOSTAR LED TRI-PROOF LIGHT 40W 1.2M 4000K 100LM/W IP65
LED, semleges fényű
Raktáron
LED T8 fénycső armatúra szimpla szabadon sugárzó 1500mm
LED
Raktáron
Nowodvorski átlátszó búrás fényforrások
Klasszikus
Raktáron
LED T8 fénycső armatúra szimpla szabadon sugárzó 1200mm
LED
Raktáron
Philips 31247/31/P0 - LED Technikai fénycső AQUALINE LED/50W/230V IP65
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - FLAT LED alá szerelhető lámpa érzékelővel LED/12W/230V 3000K
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
AIGOSTAR LED TRI-PROOF LIGHT 50W 1.5M 4000K 100LM/W IP65
LED, semleges fényű
Raktáron
Bilal
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilo - LED pult alá szerelhető lámpatest LED/6W/230V 2700/4000/6500K 54,5 cm fehér
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Tubi Led 18 W-os natúr fehér, fehér színű bútorvilágítás
LED
Raktáron
LVM Line LED mágneses sínrendszeres lámpafej
LED
Raktáron
MSF416 18W TriProof lámpatest 5700K G1 1500Lm
LED, hideg fényű
Raktáron
Rabalux 78065 - LED Pultmegvilágító BATH LED/15W/230V 4000K
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED FÉNYCSŐ 18W-T8/1200MM/4100K/PF09/2880LM
LED, semleges fényű
Raktáron
Linear lámpatest
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
MasterLED LUXO Linea 12-W-os fehér mágneses sínes lámpa 4000K 48V
LED, semleges fényű
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17350/93/PN - Kültéri lámpa MYGARDEN MOONSHINE 2xE27/14W IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 2xGU10/30W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 1747330PN kültéri fali lámpa s érzékelővel 1xE27/60W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa sínrendszerrel VOLF 4xGU10/10W/230V fekete
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás







