






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus konyhapult alá szerelhető lámpa. A színhőmérséklet a készülék testén található kapcsolóval szabályozható. Egyszerű gombnyomással választhat meleg fehér (2700K), semleges fehér (4000K) és hideg fehér (6500K) között. Egyszerű bedugós csatlakozómechanizmusával akár 10 további lámpa sorba köthető (a szükséges összekötőkábellel szállítva). A világító sín forgatható funkciója lehetővé teszi a megvilágítás igény szerinti beállítását a konyhában vagy a műhelyben.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Meleg, Hideg |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | KITCHEN Brilo, KITCHEN Briloner |
| Gyártó | Brilo |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás