Hasonlítsd össze az árakat 5110 Ft-tól 8070 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 5110 Ft és 8070 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 8070.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia |
| Stílus | Egyéb |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 380 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 5500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | LINK Polux |
| Gyártó | Polux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Minőség és ár
jó fényerő
A világítótest rossz rögzítése
Fényerő, egyszerű összeszerelés
Hasonló termékek

Philips - LED Pultmegvilágító PROJECTLINE LED/3,4W/230V 3000/4000/6500K
LED, hideg fényű
Raktáron
Zaparkorun Szenzoros LED-lámpa mozgásérzékelővel - 19 cm
LED
Kiszállítás 2 nap múlva
LED Ipari lámpa LED/36W/230V 4000K IP65 120 cm
Raktáron
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Linear besüllyeszthető lámpatest
LED, semleges fényű
Raktáron
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LVM Line LED mágneses sínrendszeres lámpafej
Raktáron
LVM Line LED mágneses sínrendszeres lámpafej
Raktáron
Top Light - LED Pultmegvilágító ZSP LED/24W/230V 3000/4000/6500K 90 cm
LED, meleg fényű, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Linear lámpatest
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Nowodvorski átlátszó búrás fényforrások
Klasszikus
Raktáron
LED Pultmegvilágító TIGO LED/15W/230V 4000K 90 cm
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Linear besüllyeszthető lámpatest
LED, semleges fényű
Raktáron
Linear besüllyeszthető lámpatest
LED, meleg fényű
Raktáron
LED Pultmegvilágító érzékelővel LED/2W/5V 3000K 2200 mAh
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED Pultmegvilágító konnektorral és USB porttal LED/18W/230V 4000K ezüst
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LVM Line LED mágneses sínrendszeres lámpafej
LED
Raktáron
Rabalux 2329 - Pultmegvilágító 1xG13/18W/230V 66 cm
Klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED
Raktáron
LVM Line LED mágneses sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
Raktáron
Pronto LED falikar
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Pronto LED falikar
LED
RaktáronIngyenes szállítás
IP65 vízvédett sínelem
LED
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
Pronto LED falikar
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Pronto LED falikar
LED
RaktáronIngyenes szállítás
SHALLOW besüllyeszthető sínelem
Klasszikus
Raktáron
Varta 17624101111 - LED bútor világítás mozgásérzékelővel LED/5V
LED, meleg fényű
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Slim DALI sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
TL lámpa beépített LED-del 1800 lm és mozgásérzékelővel IP65 - Base
LED
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
Brilagi - LED-es kültéri dekorációs fényfüzér GIRLANDA 25xE12 20m fekete IP44 meleg fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Philips 71768/08/16 -LED gyereklámpa DISNEY JÉGVARÁZS OLAF LED/0,3W/2xAAA hóember
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa MODERN MINI LED/48W/230V 3000/4000/6000K + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás




