


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
EYE Comfort technológia - prémium minőségű LED izzók készülnek. Ez a modul típus megfelel az EyeComfort szigorú kritériumainak. A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást érhet el. A lámpa kíméli és nem fárasztja a szemeit.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | DORIS Philips |
| Gyártó | Philips |

IP44, mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető, szélesség
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Éjjeli lámpa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron